2006'DAN BERİ ALANIMIZDA EN İYİ OLMAYI HEDEFLİYORUZ!

Kuzey Ahşap Dekorasyon 2006 Yılında, Ahşap Proje Uygulama Hizmetleri alanında kalitesi ve teknik ekip üstünlüğü ile kalıcı bir yer edinmek ve daima kendini yüksek bir ivme ile geliştirerek, yaptığı işin en iyisi olmak için yola çıkmıştır.

Ahşap proje konularında hizmet vermeye başlayan Kuzey Ahşap dünden bugüne geçen süre içerisinde donanım, yazılım teknik personel bazında kendini devamlı geliştirerek gelişen iş hacmi ve mimari ofislerin ihtiyaç duyduğu proje uygulamada çözüm ortağı yaklaşımıyla kaliteli ekonomik ve mükemmeliyetçi bir hizmetle başarıyla gerçekleştirmektedir.

Bir çok zor ve önemli konut, mağaza, restaurant, kuaför salonu, mutfak, banyo, kapı, projelerinde uygulamacı olarak görev alan ve görevini başarıyla tamamlayan şirketimiz bugün geldiği konumu hiçbir zaman yeterli görmeyerek kendini artan bir ivme ile geliştirmeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

  • Müşteri taleplerini zamanında karşılamak, hızlı ve güvenilir hizmetlerimiz ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmak.

VİZYONUMUZ

  • Çalışanlarımızla gelişimin ve teknolojinin en yakın takipçisi olarak müşterilerine istenilen kaliteyi, güvenilir ve sonuç odaklı çözümler sunan bir çözüm ortağı olmak.

2006'da çıktığımız bu yolda, her geçen gün emin adımlarla ilerliyerek sizlere daha da iyi hizmet vermek için çalışıyoruz.

Çalışma sürecimiz 3 aşamadan oluşur

Her projeyi uzman ekibimiz büyük bir titizlikle değerlendirip, sizin için en uygun cözümü sunar.

planlama

İhtiyaçlarınıza en uygun çözüm, uzman ekibimiz tarafından titizlikle planlanır.

tasarım & üretim

Ihtiyaçlarınıza uygun hazirlanan tasarımlar, üretim hattımızda hayata geçirilir.

teslim & kurulum

Tamamlanan proje kurulumu yapılarak size teslim edilir.

YUKARI